• Sefaköy San. Sit. 13. Blok No:11-13-15-17 - Başakşehir / İST.
  • 0 (212) 474-9946
  • cenka@cenka.net

Tüyap 2019 Asansör Fuarı

Tüyap 2019 Asansör Fuarı

Tüyap 2019 Asansör Fuarı

27 Eylül 2019, 23:344310
  • Cenka asansör firmasının tarihçesinden bahseder misiniz?

Uzun yıllar süren mesleki tecrübelerden sonra, 1996 yılında Cenka Asansör Sistemleri olarak kurulmuştur.

Dikey taşıma sistemlerinde Asansör, Yürüyen Merdiven, Engelli Asansörleri konularında faaliyet gösteren firmamız, kısa zamanda başarılı projelere imza atmış  Türkiye ve çevresinde güvenilir ve aranır bir şirket haline gelmiştir.

Firmamız 2012 yılına girerken, kurum kimliği ve yeni yapılandırma çalışmaları çerçevesinde, kaliteli hizmeti arttırmak maksadı ile ürün gruplandırma adı altında İnsan Asansörleri, Yük Asansörleri, Hidrolik Asansörler ve Engelli Asansörleri başlığı altında gruplandırılmış ve kalitesin arttırmıştır.

Firmamız Trafik Analizi, Ölçülendirme, Maliyet Analizleri gibi aşamalardan başlayan ve satış sonrası servis ile devam eden; Proje, Taahhüt, İmalat, Montaj, Bakım ve Paket Asansör satışı hizmetleri vermektedir.

Bu alanda uzun soluklu teknolojik çözümler üretmeye sizler sayesinde devam edeceğiz.

 

  • Daha iyi hizmet vermek için neler yapıyorsunuz?

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için eleştiri tavsiye ve empatiye duyarlı olmak gerektiğine inanıyoruz ve bu doğrultuda ilerliyoruz.

 

  • Firmanızın tercih edilme sebebi nedir?

Kalite öncelikli müşteri memnuniyetine odaklandığımız için  tercih ediliyoruz ve tabi ki hizmet sonrasında göstermiş olduğumuz özveri yine tercih edilmemizdeki sebeplerden diye düşünüyorum. Müşterimizle olan irtibatımız işin teslimi ile tekrar başlamakta. Asansörün geri hizmeti konusu aslında imalat süreci ve montaj safhası kadar mühim. Hiçbir müşterimizden işin montajı sonrasında ilgisizlik şikayeti almak istemeyiz, bu konu gerçek ten üzerine titrediğimiz bir konu.

 

  • 2016 yılında yeni projeleriniz olacak mı? Olacak ise bahseder misiniz?

Elbette devam edecek ülkemizi bu sektörde dışa bağımlılıktan kurtarana kadar yeni ürünler imal etmeye devam edeceğiz ve sonrasında da yeni argelerle yurt dışı pazarının ilgisini çekebilecek ürünlerde bunu takip edecektir.

 

  • Ürün yelpazenizden bahseder misiniz?

Engelli asansör ve transfer sistemleri konusunda müşterilerimizin her ihtiyacını karşılayabiliyoruz. Dikey sistemler başta olmak üzere merdiven çözümleri, havuz liftleri, seyyar platformlar gibi birçok sınıfta hizmetlerimiz devam ediyor. Ev asansörleri için geliştirmiş olduğumuz ürünler oldukça dikkat çekti ve bu konuda gerçekten başarılı olduğumuzu düşünüyorum.

 

  • Son olarak eklemek istedikleriniz?

 Ülkemiz engelli ürünleri konusunda biraz geç kalmış bir atak sergilemiş olsa da bugün içinde bulunduğumuz durum geleceğe umutla bakmamıza yeterli. Bundan sonra biz imalatçılara düşen ürünleri geliştirmek olduğu gibi vatandaşlarımıza düşen görev ise farkındalıklarımızı üst seviyelere ulaştırıp engelli kardeşlerimizin önünde hiçbir engel bırakmayana kadar mücadele etmektir.

Yorumlar

Yorum Yap

Son Yazılar

Tüyap 2019 Asansör Fuarı
Tüyap 2019 Asansör Fuarı27 Eylül 2019, 23:34

Etiketler

Takip Edin

WhatsApp